טוען

X
Background Image

אודות

אודות החברה

חברת הרי קרבל בע"מ הוקמה בישראל בשנת 1979 ע"י הרי קרבל ז"ל ואשתו.
בשנת 1999 הצטרפה בתו לחברה כמנהלת שיווק, ובשנת 2011, לאחר פטירתו של הרי,
ממשיכה בתו בניהול החברה.
חברת נעלי הנוחות Caravelle shoes מייבאת ומפיצה מאז בארץ- בלעדית נעלי נוחות לנשים וגברים של מיטב המותגים הבינלאומיים.

חברת הרי קרבל בע"מ שמה לעצמה למטרה לייבא לישראל נעליים מתאימות לכולם, גם אם לאותם אנשים יש כף רגל רחבה או צרה, גדולה או קטנה או סתם רגליים דואבות.
הפתרון עבורם נמצא בחברת קרבל שוז, המשווקים הבלעדיים של נעלי הנוחות והאיכות של החברות המובילות בעולם כדוגמת ara , jenny ו - Rohde הגרמניות, Propet האמריקאית, וחברת Kroten בקו אירופאי ספורטיבי.

החברות מצטיינות בפיתוחים טכנולוגים מתקדמים ביותר בעולם, ונעליהן מצטיינות בנוחות מרבית, איכות בלתי מתפשרת, בעלות אימומים שונים והכל תוך התאמה לטרנדים האופנתיים הקיימים.
בקולקציה נעליים במידות 43 - 35 לנשים ו39 - 49 לגברים, חצאי מספרים ואף מידות רוחב שונות עם מדרכים אנטומיים ייחודיים המאפשרים תמיכה מרבית לכף הרגל ויציבות לכל הגוף.
במספר דגמים ניתן להחליף את הרפידה במדרס מיוחד במידת הצורך.
גם לסוליות נתנו דגש באותן חברות ונעשה שימוש מחומרים שונים, כמו: EVA ,PU ,PVC המקנים רמות שונות של גמישות לנעל ובשילוב בולמי זעזועים.

למרות הדגש הרב על נוחות Caravelle shoes לא שוכחים לרגע גם את הצד האסתטי והאופנתי, ומדי עונה הקולקציה מתחדשת במבחר רב של דגמים ועיצובים, הכוללים נעלים אורתופדיות, נעליים ספורטיביות ואלגנטיות, נעלי עקב בגבהים שונים, נעלי סירה בובתיות, מוקסינים, מגפונים אפנתיים בחורף ונעלי בית, קבקבים וסנדלים בקיץ.

את הנעליים ניתן למצוא בעשרות חנויות ומכונים אורתופדיים נבחרים ברחבי הארץ.

נוחות ואיכות
עיצוב אפנתי
חדשנות